پنج شنبه , ۳ خرداد , ۱۳۹۷
خبر فوری
خانه / اخبار انجمن / انجمن صنفی تولیدکنندگان محصولات سبک ساختمانی مقررات ملی ساختمان مبحث ۱۸ و ۱۹ را اجرایی می کند

انجمن صنفی تولیدکنندگان محصولات سبک ساختمانی مقررات ملی ساختمان مبحث ۱۸ و ۱۹ را اجرایی می کند

عضو هیات مدیره انجمن صنفی تولیدکنندگان عایق صوتی گفت: انجمن صنفی تولیدکنندگان محصولات سبک ساختمانی اجرا کننده مقررات ملی ساختمان مبحث ۱۸ و ۱۹ است.

امیر علوی در گفت و گو با سازه نیوز اظهار کرد: انجمن صنفی تولیدکنندگان محصولات سبک ساختمانی حدود ۶ ماه با صدور مجوز از وزارت کشور فعالیت خود را آغاز کرده است و در واقع اجرا کننده مقررات ملی ساختمان مبحث ۱۸ و ۱۹ خواهد بود.

وی ادامه داد: کار انجمن صنفی تولیدکنندگان محصولات سبک ساختمانی این است که از صنف تولیدکنندگان محصولات عایق و سبک در ایران و همچنین از حقوق مصرف کنندگان محصولات سبک و عایق در ایران حمایت کند.

عضو هیات مدیره انجمن صنفی تولیدکنندگان محصولات سبک ساختمانی خاطر نشان کرد: با توجه به تخلفات ساختمانی و غیراصولی که در حال حاضر در کشور انجام می شود هدف این انجمن این است که بتواند حقوق مصرف کنندگان محصولات را کنترل ، نظارت و رعایت کند.

وی در رابطه با برقراری ارتباط با نظام مهندسی ساختمان گفت: هدف ما ارتباط بیشتر با نظام مهندسی های کل کشور است که در این راستا شروع به رایزنی کرده ایم  و بزودی در خوزستان همایش ها و کلاس های آموزشی در این خصوص برگزار می کنیم.

علوی عنوان کرد: رسالت اصلی این انجمن در واقع  این است که مقرراتی ملی تا به حال وضع شده ولی متاسفانه توسط مهندسان و مراجع ذی صلاح اجرا نمی شود را اجرایی کند.

وی در پایان اظهار کرد: با وزارت مسکن و شهرسازی، سازمان ملی استاندارد و سازمان تحقیقات مسکن تعاملاتی را برقرار کرده ایم.

منبع سازه نیوز

همچنین بازدید کنید

مجمع عمومی فوق العاده انجمن صنفی تولید کنندگان محصولات سبک ساختمانی

مجمع عمومی فوق‌العاده انجمن صنفی تولیدکنندگان محصولات سبک ساختمانی در روز یکشنبه ۱۵/۱۱/۱۳۹۶ رأس ساعت ...